Johnson & Johnson VISION

W firmie Johnson & Johnson Vision koncentrujemy się na współpracy z profesjonalistami zajmującymi się okulistyką i pomocą w zachowaniu i przywracaniu wzroku jak największej liczbie osób na całym świecie.

Naszą wizją jest pomóc ludziom lepiej widzieć, lepiej funkcjonować, lepiej żyć.

Naszą misją jest rozwój wiedzy o zmyśle wzroku potwierdzony  innowacjami  na światowym poziomie i dobrymi doświadczeniami użytkowników naszych produktów.

Johnson & Johnson Surgical Vision, Inc. oferuje produkty okulistyczne do chirurgii zaćmy i laserowej chirurgii refrakcyjnej. Firma oferuje systemy chirurgiczne zawierające precyzyjny system laserowy, urządzenia i akcesoria do fakoemulsyfikacji, jednorazowe  zestawy do zabiegów fakoemulsyfikacji, zaawansowany laser femtosekundowy, laser ekscymerowy, zaawansowany system wavescan studio, pierścień napinający StabilEyes. Dostarcza również okulistyczne preparaty wiskoelastyczne Healon i soczewki wewnątrzgałkowe Tecnis: wieloogniskowe, toryczne, jednoogniskowe oraz implanty jaskrowe (zastawki Bearveldt).

Firma Johnson & Johnson Surgical Vision, Inc. była wcześniej znana jako Abbott Medical Optics Inc. Została założona w 1976 r. z siedzibą w Santa Ana w Kalifornii. Johnson & Johnson Surgical Vision, Inc. działa jako spółka zależna Johnson & Johnson.

Wszelkich szczegółowych informacji dotyczących w/w produktów udziela EFmed Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor wyrobów Johnson & Johnson Surgical Vision w Polsce.