Od ponad 20 lat dostarczamy produkty takich firm jak: REDA,  PMS

Od wielu lat jesteśmy wyłącznym, autoryzowanym przedstawicielem w Polsce wiodących firm europejskich, specjalizujących się w produkcji określonych rodzajów narzędzi medycznych.

Oferowane przez nas produkty dzięki swej wysokiej jakości są znane, cenione i stosowane na całym świecie. Dzięki swej funkcjonalności, precyzji wykonania, niezawodności i doboru do ich produkcji najlepszej jakości materiałów oraz surowców zapewniają najwyższe standardy jakościowe i satysfakcję wszystkich naszych klientów.

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie wymagane normy. Posiadają certyfikaty sterowania jakością, Deklaracje Zgodności, Certyfikaty CE i Wpisy do Rejestru Wyrobów Medycznych, jeśli jest to wymagane.

Produkty znajdujące się w naszej ofercie  posiadają długie terminy gwarancji i przydatności do użytkowania co potwierdza ich niezawodność. Dzięki zaangażowaniu producentów i naszego zespołu możemy stale powiększać naszą ofertę spełniając oczekiwania użytkowników i pacjentów.

Naszym głównym celem jest dostarczanie najwyższego poziomu kompleksowych usług w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania wszystkich klientów dzięki czemu współpraca z nami będzie dla Państwa satysfakcjonująca.