Expert Krak Sp. z o.o. istnieje na rynku oftalmicznym od 1998 roku. Zajmujemy się dystrybucją opraw okularowych firm: Crocs, Kioto Nakamura, Daniel Hechter, Rud van Dyke, No Fear, Kids Vision, Excite, okularów przeciwsłonecznych z polaryzacją HIS oraz akcesoriów z nimi powiązanych. Współpracujemy z producentami z Włoch, Anglii, Francji, Austrii i Singapuru. Od 2002 roku jesteśmy jedynym i wyłącznym dystrybutorem soczewek kontaktowych oraz środków pielęgnacyjnych marki Zeiss w Polsce.

Prowadzimy platformą elektroniczną LENSSTORE® – do zamawiania soczewek kontaktowych ZEISS/Wöhlk. Udostępniamy ogólnopolską bazę zakładów optycznych i gabinetów okulistycznych, w których można wykonać specjalistyczne badania pod soczewki kontaktowe i uzyskać kompleksową informację o produktach marki ZEISS. Nasz dział marketingowy zarządza portalem internetowym www.ZdroweOczy.org oraz prowadzi szeroko zakrojone kampanie reklamowo – informacyjne na temat produktów kontaktologicznych.

Jesteśmy także partnerem strategicznym firmy Mozart Optyk, która posiada 7 salonów optycznych na południu Polski. Firma poszukuje partnerów biznesowych do współpracy. Pomagamy aktywnie w tworzeniu nowych zakładów optycznych przy gabinetach okulistycznych.

 

Dane teleadresowe:

www.ZdroweOczy.org – portal zdrowego widzenia

www.ZeissLog.pl – elektroniczna platforma do zamawiania soczewek kontaktowych ZEISS

Tel: +48 12 288 30 52
Fax: +48 12 278 18 49

Marketing: 510 133 888
e-mail:
marcel@excitesun.com.pl

Przedstawiciele Handlowi:

Kraków – Rzeszów
Marcin Labiś
Tel: 506 18 45 35
e-mail:
Krakow@excitesun.com.pl

Poznań – Szczecin
Jolanta Bajerlein
Tel: 506 18 45 37
e-mail:
Poznan@excitesun.com.pl

Warszawa – Białystok – Gdańsk
Robert Skwarek
Tel: 506 18 45 31
e-mail:
Warszawa@excitesun.com.pl

Katowice – Wrocław
Barbara Szendzielorz
Tel: 506 18 45 30
e-mail:
Barbara.Szendzielorz@excitesun.com.pl

 

Centrum szkoleniowe:
www.viajasna.pl