Magazyn Lekarza Okulisty 

Wydawnictwo BIOS

ul. Armii Krajowej 12 lok. U12

30-150 Kraków

tel.: (+48) 790 450 131, +48 (12) 378 48 37

e-mail: sylwia.blach@magazynokulisty.pl

www.magazynokulisty.pl

 

Kwartalnik „Magazyn Lekarza Okulisty”, który pod obecną nazwą funkcjonuje na rynku od roku 2007, jest skierowany do lekarzy praktyków i klinicystów oraz do osób w trakcie specjalizacji okulistycznej.

W magazynie prezentujemy głównie prace poglądowe dotyczące różnych zagadnień okulistycznych, opisy interesujących przypadków oraz wyniki badań. Znaleźć można w nim także artykuły o tematyce farmakologicznej, jak również prezentacje najnowszych osiągnięć technologicznych wykorzystywanych w praktyce lekarskiej. Większość artykułów jest ilustrowana kolorowymi rycinami, co stanowi niezwykle cenny materiał dla naszych Czytelników. Anglojęzyczne streszczenia pozwalają na zapoznanie się z prezentowaną tematyką okulistom z innych krajów.

Redakcja i wydawca zachęcają wszystkich zainteresowanych publikacją artykułów (oryginalnych, poglądowych, prac kazuistycznych) do współpracy. Firmy farmaceutyczne i producentów aparatury medycznej zapraszamy do zamieszczania informacji o swoich produktach. Kontakt telefoniczny: 790 450 131 (dyrektor - Sylwia Błach). Adres e-mail: sylwia.blach@magazynokulisty.pl.

Prenumerata magazynu, szczegóły: tel. (+48) 790 450 132, www.magazynokulisty.pl