Poland Optical to renomowana ogólnopolska firma, której specjalizacją jest sprzedaż różnego typu sprzętu optycznego oraz urządzeń okulistycznych. Jesteśmy z Państwem już od 20 lat. Dzięki szerokiej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu, wspieramy wszystkich tych, którzy profesjonalnie dbają o zdrowie oczu pacjentów w całej Polsce.

Współpracujemy z najlepszymi

W naszych katalogach produktów znajdą Państwo artykuły i urządzenia pochodzące wyłącznie od najbardziej znanych i cenionych producentów sprzętu okulistycznego i optycznego na rynku. Dzięki takiemu podejściu mogą mieć Państwo pewność, że dokonując zakupów w naszej firmie, otrzymujecie sprzęt, który zyskał uznanie wśród profesjonalistów na całym świecie, jest nowoczesny i w 100% bezpieczny. Jesteśmy bezpośrednim importerem i wyłącznym dystrybutorem sprzętu optycznego i urządzeń okulistycznych japońskiej firmy NIDEK. Oprócz tego współpracujemy także z takimi firmami, jak, CSO i Mecanottica Mazza

Sprzęt okulistyczny i optyczny

Rynek sprzętu optycznego i okulistycznego jest bardzo dynamiczny i nieustannie podlega rozwojowi i udoskonaleniom. Mając na uwadze zachodzące zmiany, Poland Optical nieustannie aktualizuje swoją ofertę, wzbogacają ją o najnowocześniejsze na rynku urządzenia. Staramy się, aby oferta naszego sklepu była czytelna i przejrzysta oraz żeby spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystając z usług naszego e-sklepu mogą Państwo kompleksowo wyposażyć swoje gabinety i zakłady optyczne. Zajmujemy się między innymi sprzedażą diagnostycznych, terapeutycznych i chirurgicznych urządzeń okulistycznych. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia okulistyczne i optyczne objęte są gwarancją użytkowania oraz posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty potwierdzające zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej.

W naszych katalogach produktów znajdą Państwo m.in. autorefraktometry, tonometry, foroptery czy funduskamery. Oferujemy także lampy szczelinowe, mikroperymetr, analizator rogówkowy (OPD-Scan) oraz biometr optyczny. Ponadto posiadamy szeroki wybór zestawów szlifierskich do obróbki szkieł okularowych firmy Nidek. Doskonałym uzupełnieniem naszej oferty handlowej są różnego typu meble okulistyczne oraz programy komputerowe.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: https://www.polandoptical.pl/

Materiały do pobrania