Synoptis Pharma jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, produkującą i rejestrującą leki, suplementy diety, wyroby medyczne, farmaceutyki i kosmetyki. Misją firmy jest tworzenie kompletnej oferty produktowej zgodnej z oczekiwaniami środowisk medycznych i potrzebami Pacjentów.

Działamy w Polsce od 2009 roku, w ramach grupy kapitałowej Neuca. Łączymy wiedzę i doświadczenie płynące z naszych ośrodków badań klinicznych, placówek medycznych, lekarzy i naukowców - po to, aby ułatwić dostęp do ochrony zdrowia, poprawiać jakość życia i poczucie bezpieczeństwa naszych pacjentów

W portfolio znajdują się łącznie 45 leków, które są wydawane z przepisu lekarza (Rp), bez recepty (OTC) oraz stosowane w lecznictwie zamkniętym (Lz).

Synoptis Pharma jest partnerem polskiej okulistyki. W ramach współpracy z Polskim Towarzystwem Okulistycznym byliśmy wyłącznym sponsorem badania „Ocena profilu klinicznego i stosowanych schematów terapeutycznych u chorych z jaskrą” w którym wzięło udział 3678 polskich pacjentów, a jego wyniki prezentowane były w ubiegłym roku podczas 13 kongresu EGS we Florencji oraz  49 Zjazdu Okulistów Polskich w Katowicach.

Aktualnie wraz z PTO prowadzimy badania:

„Ocena profilaktyki okołooperacyjnej u chorych poddanych operacji lub zabiegowi okulistycznemu”  oraz „Ocena profilu klinicznego i stosowanych schematów terapeutycznych u chorych z jaską”

Zapraszamy do zapoznania się z szerszą informacją (tu link do ppt)