Już od ponad 30 lat firma URSAPHARM kojarzona jest z udanym wdrażaniem innowacyjnych koncepcji i rozwiązań technologicznych do produkcji leków i wyrobów medycznych.
Ze względu na szerokie spektrum produktów, URSAPHARM zalicza się do liderów na rynku okulistycznym w Europie.
Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w zakresie rozwoju, produkcji i kontroli jakości, a jako wysoko wydajny producent również w zakresie współpracy z partnerami na całym świecie.

Przy zachowaniu najbardziej rygorystycznych standardów URSAPHARM wytwarza krople i  maści oczne, krople donosowe, a także aerozole  i krople do ucha. Ponadto na nowoczesnych liniach produkcyjnych wytwarzane są również leki w postaci stałej: tabletki, tabletki powlekane, kapsułki twarde i granulaty proszkowe.

Jesteśmy firmą międzynarodową.

Najwyższym priorytetem jest dla nas wprowadzanie nowych produktów, gwarantowanie ich wysokiej jakości i tolerancji, a co za tym idzie uzyskanie dobrego samopoczucia pacjenta.

Poprzez wyeliminowanie potencjalnie szkodliwych konserwantów (dzięki systemowi COMOD® w kroplach), a także w maściach do oczu, które również wytwarzane są bez konserwantów, URSAPHARM zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych do oczu.